معرفی وبلاگ
*****زندگي بافتن يك قاليست/ نه همان نقش و نگاري كه خودت مي خواهي/ نقشه را اوست كه تعيين كرده/ تو در اين بين فقط مي بافي/ نقشه را خوب نگاه كن نكند اخر كار/ قالي زندگيت را نخرد!!!!!!!***** ****با ارزوي اوقاتي خوش در نفس****
دسته
اختصاصي هاي من
ايران زيبا
اختصاصي هاي من
از جنس تبيان...
بي نظير
سيناي سلامت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 336417
تعداد نوشته ها : 478
تعداد نظرات : 482
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شعبه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد، مؤسسه فائزون مشهد سه‌شنبه 20 بهمن‌ماه در آستانه ایام شهادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن‌مجتبی(ع) و امام‌رضا(ع) محفل انس با قرآن و عترت خود را با محوریت زیارت عاشورا، قرائت بخشی از سوره‌بقره و تشریح یکی از داستان‌های این سوره برگزار کرد.

در بخشی از این محفل قرآنی «حمید رابعی»، مسئول مؤسسه ثقلین مشهد پیرامون برخی عقاید و تفکرات باطل قوم بنی‌اسرائیل مطالبی را بیان کرد.وی با اشاره به آیات 62 لغایت 76 سوره بقره پیرامون داستان قربانی کردن گاو زرد رنگ توسط قوم بنی اسرائیل تصریح کرد: صهونیست‌ها که برادران و همراهان همیشگی فراماسون‌ها هستند، همزمان با آخرین تلاش‌ها برای تخریب مسجد‌الاقصی و ساخت معبد سلیمان، تلا‌ هایی نیز در جهت فراهم ساختن ابزار و ملزومات ساخت معبد، انجام داده‌اند.وی افزود: طبق تحقیقات محققان اسلامی همچون خادم‌الامام(عج) مسئول مؤسسه وعده صادق، صهیونیست‌ها در این راستا، حرکت‌هایی در جهت تولید و پرورش یکی از مهم‌ترین ملزومات ساخت معبد که همانا گوساله سرخ موی (Red Heifer) است، انجام داده است.رابعی سپس ادامه داد: در عقیده خرافی یهودیان و مسیحیان صهیونیست، قبل از ساخت معبد سوم سلیمان، باید مراسم قربانی گوساله سرخ موی (Red Heifer) با تشریفات خاصی انجام شود و به دنبال آن، ساخت معبد سوم سلیمان آغاز شود.

مسئول پایگاه اینترنی ثقلین معرفی جریان فراماسونری دجال تصریح کرد: برای آشنایی بهتر با این مراسم باید یادآور شد طبق عقاید شیطانی صهیونیزم و جریان فراماسونری دجال قبل از شروع عملیات ساخت معبد، باید مراسم تطهیر انجام شود و براى انجام آن مى‏بایست گوساله ماده سرخ‌مویى‏ قربانى شود.حمید رابعی در ادامه سخنان خود افزود: بر اساس تعلیمات یهود، این گوساله مى‏بایست سرخ موى و بدون هیچ عیب و نقصى باشد؛ به گونه‌ای که بیش از 3 تار موی سفید یا سیاه بین موهایش وجود نداشته باشد؛ هیچگاه یوغى بر آن بسته نشده باشد و گوساله‏اى‏ نزاده باشد. گوساله در هنگام قربانى باید حتماً 3 ساله باشد.

رابعی در مورد عقاید بنی‌اسرائیل در نحوه اجرای این مراسم شیطانی افزود: در روز مراسم، گوساله باید در مکانى خارج از اردوگاه محل اقامت خاخام ها در محوطه معبد، قربانى شود. پس از آن مقدارى از خون او برداشته ‏شده و در جلوى خیمه اجتماع پاشیده مى‏شود. سپس گوساله به همراه پوست، گوشت، چرم، فضولات و خونش تماماً به همراه چوب سرو (سدر؟)، زوفاى مصرى (نوعی گیاه) و پارچه مخملی به وسط آتش انداخته شده و آتش تا خاکستر شدن گوساله روشن نگاه داشته می‌شود.

حمید رابعی افزود: بر اساس تعالیم شیطانی فراماسونری محل قربانى و سوزاندن گوساله در کنار کوه زیتون قرار دارد و پس از سوزاندن گوساله، شخصى پاک‏ (کسی که به جنازه یا خون گوساله دست نزده است) مى‌بایست خاکسترها را جمع‏آورى کرده و به بالاى کوه زیتون ببرد. پس از آن، توده عظیم خاکستر به جاى مانده را با آب مخلوط کرده و آب تطهیر را از آن تهیه مى‏کنند.

یهودیان معتقدند که قبل از شروع عملیات ساخت معبد سلیمان، کل محوطه معبد که بنابر بعضى روایات، کل اورشلیم قدیم را شامل مى‏شود باید با آب تطهیر، پاک و مطهر شود.مسئول مؤسسه ثقلین مشهد با اشاره به اخباری مبنی بر شروع ساخت معبد سلیمان از سوی صهیونیست‌ها افزود: علاوه بر مطالب فوق، تعدادی از صهیونیست‌های افراطی، شروط دیگری را نیز برای گوساله سرخ‌موی قربانی، ذکر کرده‌اند که از جمله این شروط، می‌توان به این موارد اشاره کرد که اولاً گوساله باید حتماً در اسراییل به‌دنیا آمده باشد و ثانیاً حتی 1 یا 2 تار موی سفید یا سیاه، بین موهای گوساله موجود نباشد.حمید رابعی افزود: گروه‌های صهیونیستی که بعد از تشکیل دولت ماسونی و غاصب اسراییل، ادعا می‌کنند که شرایط را برای بازگشت منجی بنی اسراییل آماده کرده‌اند، در سال‌های اخیر، تلاش‌های فراوانی را برای فراهم کردن اسباب و ملزومات مراسم قربانی گوساله سرخ موی انجام داده‌اند و در این راه به نتایجی نیز دست یافته اند. برای مثال، در طى چند دهه اخیر یهودیان نقاط مختلف جهان، با استفاده از دانش ژنتیک اقدام به اصلاح نژادى گاوها براى تولید گوساله سرخ موى کرده‌اند که گزار‌ش‌های متعددى در این زمینه از سوئد، سوئیس، تگزاس، مى.سى.سى.‏پى و اسراییل منتشر شده است؛ اما اکثر این تلاش‌ها به نتیجه نرسیده‌اند.رابعی تصریح کرد: با این حال، در سال‌های اخیر، خبرهای تازه‌ای مبنی بر این که گوساله مورد‌نظر پرورش یافته است، از سوی رسانه‌های صهیونیستی مطرح شده است.اولین خبر در این رابطه مربوط به سال 1997 است که در 14 ژوئن این سال، « Clyde Lot» از ایالت می.سی.سی.پی آمریکا اعلام کرد که یک گوساله سرخ‌موی خالص پرورش داده است.(353) این خبر، بازتاب وسیعی در رسانه‌های صهیونیستی داشته است، اما در هر حال به دلیل این که طبق نظر صهیونیست‌‌های افراطی، گوساله سرخ‌موی می‌بایست در اسراییل متولد شود، استقبال چندانی از آن نشد.به فاصله کوتاهی پس از خبر اول، در 15 آوریل سال 1997، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که یک گوساله سرخ موی خالص، در یک مزرعه وابسته به امور مذهبی، واقع در شهر حیفای اسراییل متولد شده است.این گوساله که در اثر لقاح مصنوعی متولد شده بود، به دلیل تولد یافتن در اسراییل، مورد استقبال فراوان قرار گرفت؛ اما در سال 1998 اعلام شد که گوساله مذکور به دلیل پیدا شدن یک لکه کوچک سفید رنگ بر روی بدنش، دیگر قابل استفاده نیست. بدین ترتیب صلاحیت این گوساله نیز برای مراسم قربانی رد شد.در سال 2002، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که یک گوساله سرخ موی خالص در اسراییل زاده شد. در 5 آوریل همان سال، دو خاخام به نام‌های «مناخیم مک اوور» و «چایم ریچمن» از اعضای «مؤسسه معبد»، برای دیدن این گوساله، به نزد صاحب آن رفتند و بعد از معاینات بسیار، صلاحیت آن را برای قربانی شدن تأیید کردند.

این گوساله مورد حمایت فراوان گروه‌های صهیونیست قرار گرفت و پیرامون آن، تبلیغات فراوانی انجام شد؛ اما با گذشت 3 سال از آن ماجرا، در سال 2005 نیز ساخت معبد آغاز نشد. زیرا به دلیل دفاع جانانه مسلمانان از مسجد‌الاقصی، صهیونیست‌ها شرایط را برای تخریب این مسجد و ساخت معبد دروغین سلیمان مهیا ندیدند.

حمید رابعی خاطرنشان کرد: با توجه به پرورش چند گوساله سرخ موی از جانب صهیونیست‌ها، به نظر می‌رسد که آنان به‌صورت جدی در پی اجرای اهداف شوم خود هستند. گرچه صهیونیست‌ها با وجود گوساله مذکور در سال 2005، نتوانستند معبد سلیمان را در آن سال برپا کنند، اما آن‌ها به صورت جدی پروژه پرورش گوساله‌های سرخ موی قربانی را پیگیری می‌کنند تا در وقت مناسب، یکی از آن‌ها را قربانی کرده و ساخت معبد سلیمان را آغاز کنند.

رابعی تأکید کرد: بر اساس تحقیقات صورت‌گرفته صهیونیست‌ها علاوه بر پرورش گوساله سرخ موی، تلاش‌های زیادی را نیز برای فراهم کردن سایر ملزومات مراسم قربانی انجام داده‌اند. برای مثال، از آن جا که محل ذبح و سوزاندن قربانی در نزدیکی کوه زیتون قرار دارد و این کوه در حال حاضر در محدوده حکومت خودگردان فلسطین واقع شده است، گروه‌های صهیونیستی تلاش‌های وسیعی را برای بیرون راندن ساکنان عرب و غیر یهودی این مناطق انجام داده‌اند. این گروه‌ها بی‌شرمی را تا بدانجا رسانده‌اند که ادعا می‌کنند به دلیل حضور اعراب در نزدیکی کوه زیتون، این کوه و محل قربانی نزدیک آن نجس بوده و باید این محل نیز قبل از انجام قربانی تطهیر شود، برای تطهیر این محل نیز گروه‌های صهیونیستی به دنبال بقایای خاکستر گوساله سرخ مویی هستند که قرن‌ها پیش برای آخرین بار در اورشلیم قربانی شد و برای این تفحص نیز گروه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده‌اند. جالب این که بعضی از این گروه‌ها نیز ادعا کرده‌اند که خاکسترهای مذکور را یافته‌اند.

حمید رابعی مسئول سایت مجازی انتظار در ادامه سخنان خود افزود: با توجه به مطالبی که ذکر شد، به نظر می‌رسد که صهیونیست‌ها برای رسیدن به هدف آخرالزمانیشان که همانا تخریب مسجد‌الاقصی و ساخت معبد سلیمان است، در حال فراهم کردن همه تمهیدات هستند و این کار را با وسواس زیادی انجام می‌دهند.

وی افزود: این مسأله نشان می‌دهد که توطئه آن‌ها برای تخریب مسجد‌الاقصی، روز به روز به مراحل خطرناکی نزدیک می‌شود و این مسأله خود ضرورت آمادگی هر چه بیشتر مسلمانان را نشان می‌دهد.رابعی در پایان سخنان خود تصریح کرد: در نهایت باید این نکته را متذکر شویم که فراماسون‌ها و دوستان و زیر دستان آن‌ها شامل صهیونیست‌ها، سران اوانجلیکال و سران افراطی یهود، تلاش فراوانی برای تخریب هر چه سریعتر مسجد‌الاقصی و ساخت معبد سلیمان انجام می‌دهند و در این راه از همه ابزار و امکانات موجود، استفاده می‌کنند.حمید رابعی خاطرنشان کرد: فراماسون‌ها و رهبران فاسد فرقه‌های مذکور، برای این که اعمال خویش را توجیه کنند و فعالیت‌های خود را مستند کنند، از تورات تحریف شده بهره برده و ادوات و ابزاری مشابه با آنچه در این کتاب آمده است، فراهم کرده‌اند.

لازم به ذکر است که فراماسون‌ها و صهیونیست‌ها و اکثر رهبران افراطی یهود و اوانجلیکال، خود از ماهیت ضد دینی معبد دروغین سلیمان خبر دارند، اما به منظور همراه کردن پیروان اوانجلیکال و عامه یهودیان، ژست مذهبی به خود گرفته و تمهیداتی چون گوساله سرخ موی قربانی و ... را نیز در نظر گرفته‌اند تا مردم عادی یهود و اوانجلیکال را بفریبند و با شعار زمینه‌سازی برای ظهور منجی، از آن‌ها در جهت تحقق اهداف آخرالزمانی خود استفاده کنند.

وی افزود: البته لازم به ذکر است که درباره ظهور منجی، اختلاف کوچکی بین یهودیان صهیونیست و مسیحیان صهیونیست وجود دارد. بدین ترتیب که مسیحیان صهیونیست معتقد به بازگشت حضرت عیسی(ع) پس از ساختن معبد سلیمان هستند، اما یهودیان حضرت عیسی(ع) را دروغگو می‌پندارند و معتقدند مسیح واقعی کسی است که در آخرالزمان و پس از ساخت معبد سلیمان ظاهر می‌شود.

وی تصریح کرد: با این حال بجز اختلاف مذکور، همه دیدگاه‌های مسیحیان و یهودیان صهیونیست درباره تخریب مسجد‌الاقصی، ساخت معبد سلیمان و ظهور منجی یکسان است و فراماسون‌ها و رهبران صهیونیسم نیز عمدتاً از همین دیدگاه مشترک برای فریب اوانجلیکال‌ها و یهودیان صهیونیست بهره می‌جویند بنابراین ما مسلمانان باید هوشیار باشیم و علاوه بر اطلاع‌رسانی به سایر برادران مسلمان و سایر انسان‌های آزاده، لازم است تا خود را برای مقابله با نقشه شومی که فراماسون‌ها، صهیونیست‌ها و یارانشان تدارک دیده‌اند، آماده کنیم.

http://www.iqna.ir/pqi/news_detail.php?ProdID=537909


دسته ها : اینجا...
1389/6/12 13:17
X