معرفی وبلاگ
*****زندگي بافتن يك قاليست/ نه همان نقش و نگاري كه خودت مي خواهي/ نقشه را اوست كه تعيين كرده/ تو در اين بين فقط مي بافي/ نقشه را خوب نگاه كن نكند اخر كار/ قالي زندگيت را نخرد!!!!!!!***** ****با ارزوي اوقاتي خوش در نفس****
دسته
اختصاصي هاي من
ايران زيبا
اختصاصي هاي من
از جنس تبيان...
بي نظير
سيناي سلامت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 336426
تعداد نوشته ها : 478
تعداد نظرات : 482
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

اخه می دونید چیه از بس ما هیچی نگفتیم اینقدر پر رو شدن!

همین امروز تو دانشگاه که حالم خیلی بد بود یکی از همکلاسی هام که خیلی هم ادعا دین و دیانت می کنه وتا یه عکسی اهنگی چیزی بچه ها بهش نشون می دن یا پخش می کنن میگه وای چه جور می خواهید اون دنیا جواب بدید و از این حرفا به من میگه چرا اینجا شلوغه و منم با عصبانیت گفتم که اره اینطوریه جواب میده:ما که با این چیزا کاری نداریم هرکی هر کاری می خواد بکنه!

خوب اگه همه اینطوری فکر کنن که نمیشه!اگه امام حسین(ع)هم می گفت که خوب به من چه که یزید چی کار می کنه اون به دینش منم به دینم که الان اسلامی نمونده بود.

خدام گفته در برابر ظلم بایستید و حقتونو از ظالم بگیرید.قبلا جنگ با سلاح و حمله به خاک کشور ها بود و را دفاع از حقم ایستادگی و شهادت!

اما حالا که جنگ،جنگ فرهنگی من و تو جوون ،من و تو دانشجو و دانش اموز باید اگاهی و علم به حق و حقانیت مون و بالا ببریم که بدون منطق و دلیل به حرف هر نه نه قمری را نیفتیم که ای ایها الناس باید جامعه اصلاح بشه!

خود من موقع انتخابات گیر کرده بودم یکی از معلم هام هم که خیلی باهاش رفیق بودیم هی به ما می گفت که به اون اسمشو نبر رای بدیم و هزار دلیل و مدرک می اورد منم از اونجایی کهع با بابام خیلی صمیمیم و اونم خیلی ادم با اطلاعاتی حرفای دبیرمو باهاش در میون گذاشتم و پدرم هم با هزاران دلیل حرفای اونو رد کرد و منم قبول کردم که حرفای پدرم منطقی و دبیرم هم نتونست حرفایی که پدرم زده بود رو خلافش رو ثابت کنه!

دوست برای پذیرش هر چیزی که به اینده تو مربوط اولا دنبال دلیل برای رد یا قبول کردنش باش و حتما با پدر و مادرت مشورت کن!


دسته ها : زندگی
1388/10/7 22:10
X